1 / 3
Prodavam printer hp laser jet 1000
2.000 МКД
04.02.2023 21:38

Аеродром / Скопје

Prodavam printer HP laser jet 1000 isprintano samo 500 lista kako nov so kabel za povrzuvanje so kompjuter evtin toner info na mail ili Viber

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
077844282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам