1 / 3
Mobilen
800 МКД
02.07.2022 09:16

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

5

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodava Iphone 5 so zaklucen i cloud, moznost za delovi.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

elena
Потврден огласувач
078398894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам