1 / 8
Hamachi Atv 250cc
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 20:41

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2020

Модел:

ITNO Hamachi raptor 250cc

Километри:

500000

Se prodava cetiricikal nov so pominati 350km kontakt 077590549

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dimitrij
Потврден огласувач
77590549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам