1 / 2
TabM7
4.000 МКД
05.07.2022 10:12

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

7" инчи

Za povekje info na tel 070 215 392 od 10h do 17h

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

МАККОМ
Потврден огласувач
070215392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам