1 / 1
РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА REFERENT ZA PRODAZBA
1 МКД
Цената не е фиксна
04.06.2022 13:00

Штип / Штип

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип 070/264-321 ВРАБОТУВА:
РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА
НУДИМЕ: Загарантирана плата,придонеси,К-15 бонуси,обуки и напредување
БАРАМЕ: Сериозна,одговорна,љубезна и комуникативна личност со мин.ССС и познавање на MS office англиски јазик
ИНФО: 070/264-321,e-mail: info@ttg.com.mk ул.Вељко Влаховиќ бр,1 лок.2
-Oфицијален увозник за Македонија на BRIDGESTONE, FIRESTONE и DAYTON, Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип 070/264-321
-Вашиот 23 годишен проверен партнер

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

TTG PitStop
Потврден огласувач
070264321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам