1 / 8
Xbox 360
4.500 МКД
27.11.2022 19:56

Кисела Вода / Скопје

Se prodava mnogu zacuvan Xbox 360 vo komplet so originalen dzojstik i site potrebni kabli. Vo samiot Xbox se instalirani poveke igri, a gratis dobivate i tri igri na disk - Arcade classics. Vo odlicna sostojba!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Xbox Series S dodatoci

450 МКД

Xbox Classic

3200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам