1 / 6
ASUS i3 8gb ram
13.000 МКД
31.05.2022 22:40

Тетово / Тетово

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

laptopot e malce koristen
odlicna sostojba
baterijata odlicna posto e koristen direkno u struja
MOZE ZAMENA ZA TELEFON

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

SKID
Потврден огласувач
078848222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам