1 / 5
Scarabeo 500 perfektno top sostojba
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.07.2022 14:10

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Scarabeo

Километри:

20000

Skuterot e maksimalno zacuvan 2008 God. Servisiran sekogas na vreme ulje motul, Nov akumulator, bez denar vlog, se vozi sekoj den so pominati 27000km. Registriran cela sezona do kraj na oktomvri. Se prodava poradi kupuvanje na pogolem motor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
072204207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам