1 / 1
П524, СТРЧИН, ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА
37.000 €
13.12.2022 17:52

Битола / Битола

Квадратура:

524 m²

Тип на земјиште:

Градежно

П528, СТРЧИН, ЗА 37.000 ЕВРА, ПАРЦЕЛА ОД 524 М2
СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА, СО ВИСИНА ДО 8,30 М И ВО ОСНОВА 10 Х 10 М2.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2200, ОУ Ѓ. СУГАРЕ, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

32000 €

ДОВЛЕЏИК, 3500 М2 ПАРЦЕЛА ЗА 3 СТАНБЕНИ ОБЈЕКТИ

18 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам