Se prodava stan vo Kicevo
По Договор
12.08.2022 06:17

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

4ti Juli 37A

Se prodava povolen stan od 62m2 na 2ri kat vo stara zgrada. Stanot iako ne e renoviran e vo dobra sostojba. Ima 3 golemi sobi i dva balkoni eden na sever i eden na jug, ima dve golemi podrumski prostorii so vkupno 30m2 isto taka ima i zidana garaza vo odlicna sostojba.
Lice za kontakt - Ivanka 071281365

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
078443575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам