1 / 1
Bandasi 16 ki za Reno
1.000 МКД
2.000 МКД
20.05.2022 19:17

Гостивар / Гостивар

Prodavam tri aluminski bandasi
za Reno 16 ki.
3 bandasi=3000 den.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078324085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам