1 / 1
Prodavam Pikado TOP SOSTOJBA
400 €
20.05.2022 19:39

Брвеница / Тетово

Prodavam pikado vo ODLICNA(TOP) SOSTOJBA !
cena 500 E ne e fiksna
Tel za kontakt: 078 350 066

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Пикадо

Се продава од:

Bozhidar
Потврден огласувач
078350066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам