1 / 10
Се продава стан
650 €
31.07.2022 23:27

Неготино / Неготино

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1990

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Се продава стан во градска порта
Површина 66м2
Распоред:
- 2 спални
- дневна
- кујна
- трепезарија
- тераса
- бања
- шпајз
- (подрум)
Станот се продава празен

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

диме
Потврден огласувач
071365713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам