1 / 3
4 zvucnici i vufer
1.000 МКД
Цената е фиксна
20.05.2022 19:53

Куманово / Куманово

4 te zvucnici se skroz ispravni i glasni.
No koga ke gi priklucam site 4 vo vuferot rabotat samo 2.
Ne znam dali e do vuferot ili nesto drugo koj znae ke gi popravi
Komplet cena 1000den fiksna

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
077951682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам