1 / 4
Furna za leb
3.000 €
Цената не е фиксна
26.11.2022 22:38

Скопје Центар / Скопје

Se prodava furna za leb so 4 etazi so plin

Info na ovoj tel broj 075280688

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
070233337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам