1 / 3
Prodavam Iphone SE 1 generacija
100 €
26.06.2022 13:04

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

SE

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodava iphone SE , telefonot e kupen od A1 baterijata e na 86% , sekogas e koristen so staklence i zastitna maska i e bukvalno kako nov bez tocka, nikogas ne e otvaran i servisiran. doagja komplet so kutija polnac i neupotrebuvani slusalki…

Kontakt samo na : 075 971 208

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Потврден огласувач
+389 75971208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам