1 / 12
Audi A6 3.0tdi quattro *matrix*s-line*bang&olufsen*
36.000 €
25.07.2022 18:36

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Audi A6 3.0tdi quattro 272ps
2018
119.000km
Quattro
Matrix headlights (auto dolgi)
Bang&olufsen ozvucenje
3kljuca so servisna kniska
4zonska klima
Pirelli gumi novi
Fabricna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SC swisscars
Ul101bb,s.poroj,1200 Tetovo
Потврден огласувач
070222441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам