1 / 6
ИМПЕРИЈА – Куќа 66м²
53.000 €
31.01.2023 20:53

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ohrid

Шифра Д 96/23
Се продава куќа со површина 66м² ,со распоред – дневна со трпезарија ,кујна, две спални соби,купатло,ходник ,тераса.Површината на дворното место изнесува 40м²
Катност - приземје
Куќата се наоѓа на ул.Живко Чинго во близина на средно училиште ЕМУЦ.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа во Лескоец

67600 €

ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

138000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам