1 / 7
Bandashi 5x108 x16
220 €
Цената е фиксна
09.08.2022 00:18

Кичево

Испраќам по карго    

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

108

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Prodavam Aluminski Banadashi 5x108x16 i 4 solidni gumi Michelin .
Izvadeni se od Ford Mondeo . Vo odlicna sostojba .

****** Ve molam javete te se na sledniot broj *****

*******072 206 236*******
*******072 206 236*******
*******072 206 236*******
*******072 206 236*******
*******072 206 236*******

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
070939235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам