Se izdava stan vo topansko pole
250 €
Цената е фиксна
20.05.2022 22:28

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

68 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Georgi Pophristov 6

Izdavan trosoben stan vo topansko pole renoviran na prv kat
Cenata e fiksna

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
075684110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам