1 / 1
Се продава печка ЦЕР од 5KW
1 МКД
Цената не е фиксна
29.05.2022 22:06

Битола / Битола

Итно се продава печка од 5 KW на ЦЕР.
Печката е во одлична состојба. Транспортот е на Ваш трошок.
Цена по договор, контакт на 075/344-544

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава / Можна е замена од:

Владимир
Потврден огласувач
071/339997
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам