1 / 5
Polaris Outllaw 500
5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 23:12

Гостивар / Гостивар

Марка:

Polaris

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2011

Модел:

Outllaw 500

Километри:

5000

Se prodava Polaris Outllaw 500
Donesen od Svajcarija pred 4 godini
E carinirano na MK tablici
Cena: 5500€ Ne e fiksna za seriozni kupuvaci
Za poveke info na tel: 070829122 ili vo whatsap 0041764142921

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Rustemi.H.
Gostivar
Потврден огласувач
075316725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам