1 / 4
Se prodava Matiz
1 €
Цената е фиксна
03.07.2022 15:48

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Matiz

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

078318264

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078318264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам