1 / 3
Se prodava tomos
8.000 МКД
Цената е фиксна
20.05.2022 23:56

Охрид / Охрид

Марка:

Tomos

Вид:

Скутер

Година:

1983

Модел:

Tomos a3

Prodavam tomos a3 automatic socuvan brz e cena 8000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
075592965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам