1 / 6
Peugeot 307 Panorama 1.6 HDI
4.000 €
Цената е фиксна
30.01.2023 22:10

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 307 1.6 hdi 109ks
NAVTEQ oprema
Navigacija
Bord kompjuter
Klima tronik
Tempomat
Panorama
ESP
4 prozorci na dugme
Halogenki
Napraven servis mal i golem servis
Prednica stegnata zameneti se novi jabucici sponi
Naj ekonomicniot motor potrosuvacka :
5.5 Litri gradska
4L otvoreno
Nov trap
4 michelin gumi
Zamenet cel set lamela potisna zamaec
Nov akumulator so 2 god garancija
Registrirana do sept 2023 so zelen karton


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

078297087
Потврден огласувач
078297087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам