1 / 3
Intel Xeon Procesor E3-1220 v2 CPU = i7 2600
2.000 МКД
21.06.2022 08:40

Битола / Битола

ntelXeon Processor E3-1220 v2.
8M Cache, 3.10 GHz .
Socket : Ivy bridge

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Tomas
Потврден огласувач
075 560 298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам