1 / 4
GENERATOR ГЕНЕРАТОР AGREGAT АГРЕГАТ
1 €
Со вклучен ДДВ
21.05.2022 08:10

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Резиденцијални Генератори за струја по порачка
Модел/Моќност LTP
ARK-Q 12 N5/ 12,5 KVA <9.380 US$>
ARK-Q 18 N5/ 17,5 KVA <9.850 US$>
ARK-Q 22 N5/ 22 KVA <10.530 US$>
ARK-Q 35 N5/ 35 KVA <12.150 US$>
ARK-Q 42 N5/ 42 KVA <12.870 US$>
ARK-Q 50 N5/ 48 KVA <14.430 US$>
ARK-Q 100 N5/ 96 KVA <19.530 US$>
ARK-S 150 N5/150 kVA <18.700 US$>
ARK-B 150 N5/150 kVA <20.570 EUR>
Испорака 90 дена.

Модел/Моќност LTP
ARK-P 15 L5/ 14 KVA <10.020 EUR>
ARK-P 22 L5/ 22 KVA <11.360 EUR>
ARK-P 33 L5/ 33 KVA <13.510 EUR>
ARK-P 50 L5/ 48 KVA <14.740 EUR>
ARK-P 70 L5/ 65 KVA <16.820 EUR>
ARK-P 90 L5/ 90 KVA <19.750 EUR>
ARK-P 110 L5/ 110 KVA <22.210 EUR>
Испорака 130-150 дена.

Модел Мотор, Моќност LTP
LOMBARDINI 5,5 KVA <10.330 EUR>
LOMBARDINI 8,2 KVA <10.770 EUR>
PERKINS 11 KVA <10.780 EUR>
PERKINS 15.4 KVA <11.200 EUR>
PERKINS 16.5 KVA <11.590 EUR>
KOHLER 22 KVA <12.200 EUR>
KOHLER 27.5 KVA <13.280 EUR>
FPT 33 KVA <14.070 EUR>
YANMAR 44 KVA <15.620 EUR>
FPT 50 KVA <15.920 EUR>
FPT 55 KVA <16.380 EUR>
PERKINS 66 KVA <18.240 EUR>
FPT 82 KVA <20.870 EUR>
FPT 88 KVA <21.780 EUR>
FPT 110 KVA <23.720 EUR>
Испорака 4-6 месеци.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од: Претпријатие

KOMPRESORI/GENERATORI
Скопје
Потврден огласувач
070221250
Испрати Е-маил до огласувачот

EUROMAIR MASINA ZA KOSULICA

49990 €

KOMPRESOR КОМПРЕСОР ПРЕНОСЛИВ ЗА ОПТИЧКИ КАБЛИ И АЛАТИ

7900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам