1 / 1
Se prodava Passat
1 €
Цената е фиксна
03.07.2022 15:48

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

078318264

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078318264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам