1 / 7
Specialized Allez Competition
850 €
Цената е фиксна
04.06.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

24 "

Specialized Allez Competition size 56 so nova grupa Tiagra 4700 trkala DT Swiss hubs Axis,krut,lesen aluminium ram so karbon vila..8.5kg..Preubav vo zivo..Podarok Look Keo Blade pedali karbon.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Sinisa
Потврден огласувач
078353571
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам