1 / 3
Samsung Tab 3 model T210 Tablet 7 inci komplet ispraven
3.500 МКД
29.06.2022 19:22

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

7" инчи

Samsung Tab 3 model T210 Tablet 7 inci komplet ispraven

Ima GPS i moze da se koristi za navigacija

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
079251411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам