1 / 12
Se izdava stan
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2022 14:20

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Zeleznicka 61

Se izdava na den i na podolg period.Stanot e kompletno nov i celosno namesten kako sto se gleda na fotografiite.Za poveke informacii na tel 070 815 973 ili 077 519 222

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goce
Потврден огласувач
070815973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам