1 / 5
Opel astra h zafira b lamela potisna druglager
9.000 €
24.06.2022 13:52

Битола / Битола

1.9 cdti 120 hp 88kw
Lamelata i potisnata sachs polovni 10000 km vozeni kako novi 6000 denari
Drug lager nov sachs 3500 denar
Zamaec 50 e

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Ervin
Потврден огласувач
076829742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам