1 / 6
Velosiped poloven 28 inci trkala odlicen
4.500 МКД
Цената е фиксна
5.500 МКД
27.05.2023 18:25

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Velosiped poloven 28 inci gumi . 18 brzini . Velosipedot e vo odlicna sostojba i se vozi mnogu lesno . Nema da zgresite ako go kupite vi garantiram . Vredi za parite .

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070618058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам