1 / 1
PRODAVAM GROBNO MESTO
2.300 €
05.07.2022 08:49

Карпош / Скопје

Se prodava grobno mesto vo BUTEL PRAVOSLAVNI grobista Parcela00212 Aleja9 Grob6 za grobnoto mesto se podmireni site trosoci

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
078326270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам