1 / 4
Cesma za vo kujna
2.100 МКД
10.01.2023 11:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam italjanska ceshma za vo kujna so 7 godini garancija. Cheshmata e koristena 2 meseci. Cheshmata e glac i ispravna. Smeneta e so protocna cheshma.
So cheshmata sledi i 2 creva 1.5m

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
078348686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам