1 / 10
GUMI 2 KUMHO ECSTA LE 225/40/19 2019G
3.000 МКД
21.05.2022 13:30

Куманово / Куманово

2 Gumi KUMHO ECSTA LE 225/40/19
Polovni ali super imat profil 2019 godina od svajcaria doneseni profil ima za 3 sezoni ,gumite se u dobra sostojba super

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Merxhan
Потврден огласувач
072727274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам