lektor
По Договор
21.05.2022 15:05

Автокоманда / Скопје

Категорија:

Практиканти, Работа за студенти

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Не е важно

Student srpski jazik vrsi lektura razlicini tekstovi(diplomski, publikacii,knigi i sl.) zainteresiran za honorarna rabota vo vesnici

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Gustav
Потврден огласувач
070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам