1 / 2
CAPRIOLO Sunny -detski tocak
1 МКД
30.06.2022 11:36

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Se prodava detski tocak CAPRIOLO Sunny 200.
koristen
ispravna sostojba
so kontra

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

K.
Потврден огласувач
071261143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам