1 / 4
Prodažba na kuća so ogromen dvor vo s.Tearce
159.999 €
25.10.2022 15:51

Теарце / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

1900 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1711 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

selo Tearce

NOVA PODUDA VO AGENCIJA CHANAK🆕🆕🆕
Prodažba na samostojna, semejna kuća na mirna lokacija vo s.Tearce, pototočno na mesto vikano BIGOR.

📏POVRŠINA:
► Plac 1900 m2
► Stan.pov 189m2

⛳️ LOKACIJA: s.Tearce

► RASPORED:
• Dnevna soba so kujna i trpezarija
• Spalna soba 3
• Banja 2
• Terasa 1

► Garaža

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,Whats app 071/548-777
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo(sproti opštinata vo Tetovo)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

KAT OD KUKJA so potkrovje vo CAPCAKOVO SOKECE

65000 €

Top ponuda vo agencija "CHANAK" - 2 kući so lokal!

150000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам