1 / 6
Prodavam novi paar cizmi od peko
2.000 МКД
21.06.2022 22:29

Битола / Битола

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

41

Боја:

Кафена

Novi paar cizmi od peko samo probani doma broj 41 temno kafeavi kupeni 5000 denari gi prodavam za 2000 pazar na lice mesto

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
074600434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам