1 / 4
Novi cizmicki
500 МКД
05.07.2022 13:58

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

40

Боја:

Црна

Novi cizmicki crni broj 40 za 500 denari

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
074600434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам