1 / 5
Novi cizmi na platforma crni
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.04.2023 17:33

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

40

Боја:

Црна

Novi kozni cizmi na platforma crni italijanski broj 40 za 2000 denari prostor za pazar okolu cenata ima

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
074600434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам