1 / 2
Evtino, Novo mini slusno aparatce od Germanija
3.500 МКД
01.06.2022 17:58

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Евтино, ново мини слушно апаратче донесено од Германија комплет со батерии.
Цена 3500ден.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Се продава од:

НM
Потврден огласувач
075550690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам