1 / 11
se prodava Hercules trekking velosiped za vozrasni lica
По Договор
01.06.2022 15:31

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

24 "

-Velosipedot e donesen od Germanija, vo odlicna sostojba. Cena po dogovor.
078 240 557

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

oglasuvam
Потврден огласувач
xxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам