1 / 10
ENDURO YT CAPRA CF PRO 27.5
1.650 €
Цената е фиксна
1.950 €
30.11.2022 17:48

Битола / Битола

YT INDUSTRIES
CAPRA CF PRO 2016
SERVISIRAN KOMPLETNO 2021 GOD.
RAMKA M
GUMI 27.5
Amortezeri 2 ROCKSHOCK
VREDI DA SE VIDI

Vo komplet doagat,ako se sakat ,
Fullface kaciga UVEX I UVEX Naocari KOMPLETNO NOVI.

Isto vo komplet doaga drzac za 2 tocaci za kola MENABO so stegaci.Cena za opremata e 250 €,vkupno zajedno.

Dopolnitelni informaci na tel. 4917630367925

Категорија: Спортска опрема и активности / Авантуристички спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
075295432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам