1 / 11
FORD ECOSPORT TURBO TITANIUM UVOZ, SVAJCARIJA
11.999 €
12.790 €
27.11.2022 12:57

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

EcoSport

Година:

2015

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

- TOP MODEL - NOVO NA PAZAR
- MAXIMALNA SOSTOJBA EDNAKVO NA NOVO
- TITANIUM NIVO NA OPTEMA+++
- NISKA POTOSUVACKA NA GORIVO
-EURO 6 STANDARD 2015/2014
REGISTIRANO CELA GODINA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Bitola
Потврден огласувач
075665081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам