1 / 5
iPhone SE 2020
250 €
Денес 15:33

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone se 2020

Боја:

Останато

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

iPhone SE 2020
Telefonot raboti besprekorno
Za Americki pazar

So iPhone-ot sleduva i wifi fast charger
i silikonska bezbojna maska

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
079388022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам