1 / 11
PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR
20.000 €
02.10.2022 11:50

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

GO IZDAVAM 100.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO ÇAIR POZADI SLLOGA VO ZELENATA ZGRADA, 20.000.EV.. 070393,264

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Ismail Jahii
Spiro Crne 29
Потврден огласувач
070393264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам