1 / 6
Atw cf moto
По Договор
22.05.2022 00:19

Гостивар / Гостивар

Марка:

CF Moto

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2017

Модел:

520 L

Километри:

10000


Cf moto
Atw 4x4
2017

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам