1 / 1
Xiaomi note 7 4/64
5.700 МКД
Цената е фиксна
06.09.2022 20:47

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Xiaomi

Модел:

Note 7

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava xiaomi redmi note 7 so 4 gb ram i 64 gb vnatresna memorija. Nema nitu edna grebka i ne e servisiran nikogas. Koristen e so zastitna folija i maska. Se prodava komplet so polnjac, kutija..
Bez zameni.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
075322122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам